Reference

Aufeer design

AUFEER DESIGN, s.r.o., Mladá Boleslav

Společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. se specializuje na poskytování designérských, vývojových, konstrukčních a výpočtových produktů a služeb v oblasti automobilů, kolejových vozidel, průmyslu a energetiky.

Společnosti AUFEER DESIGN, s. r. o. řídíme controllingové aktivity prostřednictvím softwarového nástroje MACS.

Aweld

AWELD spol. s.r.o., Rokycany

AWELD spol. s.r.o. se zabývá výhradně zakázkovou výrobou se specializací na strojní části s vysokou odolností proti otěru. Je výrobcem šnekových lisů, dvouhřídelových míchačů, kolových i válcových mlýnů, mísidel, míchačů a drtičů pro široké spektrum strojní výroby.

Společnosti AWELD spol. s. r. o. jsme naimplementovali informační systém HELIOS Orange v rozsahu Ekonomických modulů, Skladu a Výroby.

Color City

ColorCity s.r.o., Plzeň

ColorCity s.r.o. věnuje prodeji širokého sortimentu barev, laků, ředidel, malířských a fasádních barev, tmelů, štětců, maskovacích pásek, apod. jak z vlastní produkce, tak nákupem od renomovaných společností z České republiky a zemí Evropské unie.

Společnosti ColorCity s.r.o. dodáváme softwarové řešení informačního software HELIOS Orange. Zákazník používá Ekonomický modul a modul Sklad.

CKD Kutná Hora

ČKD Kutná Hora, a.s., Kutná Hora

ČKD Kutná Hora, a.s. je jedním z největších výrobců vysoce kvalitních ocelových odlitků - od odlitků ke svařovaným konstrukcím, včetně výrobků pro vojenský průmysl.

Společnost ČKD Kutná Hora, a.s. plně využívá controllingovou aplikaci MACS pro řízení svých controllingových činností, především finanční plánování a vyhodnocování výroby.

Aufeer design

EFKO – karton, s.r.o., Nové Veselí

Předmětem podnikání společnosti EFKO – karton, s.r.o. je výroba her, hraček a dětských kočárků. Zabývá se také vydavatelskou a nakladatelskou činností.

Pro společnost EFKO – karton, s.r.o. vykonáváme controllingové činnosti prostřednictvím softwarového produktu MACS.

Elko

ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o., Plzeň

ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o. nabízí tzv. koloniál (cukrovinky, ovoce a zeleninu, těstoviny, marmelády, másla, atd.), alkoholické, nealkoholické a energetické nápoje.

Společnost ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o. má naimplementovaný informační systém HELIOS Orange, ve kterém zpracovává agendu svých dceřiných společností.

Eurosoft Control s.r.o.

EUROSOFT - Control s.r.o., Štěnovice

EUROSOFT - Control s.r.o. dodává komplexní řešení pro průmyslové řídicí systémy a zhotovuje elektrorozvaděče.

Společnost EUROSOFT - Control s.r.o. má naimplementovaný informační systém HELIOS Orange, ve kterém zpracovávají fakturační proces. Našim úkolem je také kompletní zpracování účetnictví v informačním systému HELIOS Orange.

Golden Snack

Golden Snack s.r.o., Chýnov

Společnost Golden Snack s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí smažených bramborových lupínků, pelletových snacků, crackerů a slaných tyčinek.

Společnosti Golden Snack s.r.o. jsme naimplementovali informační systém HELIOS Orange v rozsahu Ekonomického modulu, modulu Sklad a Výroba.

Lithium a.s.

LITHIUM a. s.

Společnost LITHIUM a. s. je rozmanitá svými poskytovanými službami. Poskytuje outsourcing IT (hardware, software), zabývá se silno a slaboproudými instalacemi a implementují vlastní aukční poptávkový systém - Baggira.

LITHIUM používá informační systém HELIOS Orange pro řízení svých ekonomických činností - Ekonomika, Sklad.

Nionex a.s.

Nionex a.s., Praha

Společnost Nionex a.s. působí v energetickém průmyslu. Poskytuje rozsáhlé a komplexní služby v oblasti energetických montáží a údržby rozvodných energetických zařízení.

Společnosti Nionex a. s. jsme naimplementovali informační systém HELIOS Orange v rozsahu Ekonomického modulu a modulu Skladu.

Plastia s.r.o.

PLASTIA s.r.o., Nové Veselí

Společnost PLASTIA s.r.o. je předním výrobcem komponent a výrobků z plastických hmot pro domov a zahradu se specializací na funkční a designové samozavlažovací nádoby pro pěstování rostlin.

Společnosti PLASTIA s.r.o. jsme naimplementovali ERP systém HELIOS Orange a zároveň spravujeme controllingové činnosti prostřednictvím softwarové aplikace MACS.

Rina Europe s.r.o.

Rina Europe s.r.o.

Rina Europe s.r.o. je výrobcem polotovarů z listového těsta, předkynutého těsta či nekynutého těsta.

Společnosti Rina Europe s.r.o. jsme naimplementovali podnikový informační systém HELIOS Orange. Také jsme zahájili implementaci softwarového controllingového nástroje MACS pro plánování prodeje, kapacit a pro reporting dle standardů IFRS.

SCB Foundry a.s.

SCB Foundry, a.s.

Společnost SCB Foundry, a. s. zaujímá důležité místo na trhu v oblasti slévárenství. Také se zabývá zámečnictvím, nástrojářstvím.

Společnosti SCB Foundry, a. s. jsme naimplementovali informační systém HELIOS Orange. Společnost používá informační systém velice sofistikovaným způsobem, a to především modul Personalistika, který umožňuje evidenci veškerých dokumentů daného zaměstnance, sledování jubileí, narozenin a také evidenci plánovaných a skutečných nákladů na školení. Systém HELIOS Orange také využívá pro účetnictví a výrobu.

Plastia s.r.o.

Slévárna HEUNISCH, s.r.o.

Slévárna Heunisch, s.r.o. se zabývá výrobou strojně a ručně formovaných odlitků, a také poskytuje konstrukční poradenství.

Slévárně Heunisch, s. r. o. jsme naimplementovali ERP systém HELIOS Orange a softwarovnou controllingovou aplikaci MACS.

Stavomonta spol. s.r.o.

STAVMONTA spol. s.r.o.

Společnost STAVMONTA spol. s.r.o. je významnou stavební společností, která se specializuje na výstavbu vodohospodářských děl, výstavbu inženýrských sítí, provádění kompletních zemní prací i dopravní infrastruktury.

Společnosti STAVMONTA spol. s.r.o. jsme naimplementovali informační systém HELIOS Orange.